Billboard - Scrolling Systems

İçeriğe git

Billboard

7m²   Hareketli Billboard Plus
 Billboard Plus Özellikleri
Boru Ölçüsü: φ80*3440mm
Kasa Ölçüsü: Maksimum 3720*2220mm
Kasa Derinliği: Minimum 200mm
Güç Gereksinimi: AC110V / 220V 50Hz veya DC 24V
Anma Gücü:
100W
Dönme Hızı:48cm/s 5 Farklı hız ayarlanabilir
Motor Hızı: 90dvr/dak
Afiş Sayısı:5 Adet
Motor Tipi: DC bldc
7m²   Hareketli Billboard Plus Afiş Baskı alanı ve Tyvek kağıt Ölçüleri:
Hareketli Billboard'larda kullanılacak  Afiş baskı Kağıdı özelliği Fibermark 120gr olmalıdır. Afişlerin kolaylıkla değiştirilebilmesi için Afiş aralarında  Postermatik zipper kullanılması gerekmektedir.
Ayrıca Üst ve Alt tamburlarda Sabit Tyvek Kağıt uygulaması yapılmaktadır. Tyvek kağıt uzun ömürlü çok dayanıklı bir malzemedir. Üst tamburda kullanılması gereken Tyvek kağıt ölçüsü 3520mm x 2330mm dir. Alt Tyvek Kağıt ölçüsü 3520mm x 490mm dir. Billboard'larda kullanılması gereken Tyvek kağıt 105gr olmalıdır.
  Billboard Plus Örnekleri
Hareketli Billboard reklam sistemleri araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve yaygın olarak kullanılan açık hava reklam araçlarıdır.
Camlı ve içten aydınlatmalıdır. Afiş değiştirici sistem sayesinde 1 den fazla reklam afişini sergileyebilmektedir sabit reklam billboardlarından çok daha etkili ve kazançlıdır aynı çerceve içerisinde 5 adet reklam afişi sergileyebilmektedir.
Hareketli Billboard Reklam sistemleri yanyana birden fazla montaj edilerek etkili reklam algılaması sağlamaktadır. Herbir Hareketli Billboard 5 adet reklam afişi sergileyebilmektedir. Hareketli Billboard reklam panoları senkronize olarak aynı anda afiş değişimi sağlamakta ve çok dikkat çekmektedir.
Hareketli Billboard Reklam sistemleri senkronizasyonu wireless veya kablo bağlantısı ile yapılmaktadır.
Hareketli Billboard reklam sistemleri dış mekanlarda ayaklı olarak kullanıldığı gibi iç mekanlarda duvara montajı yapılarak'da kullanılabilmektedir. İç mekan Hareketli Billboard reklam sistemleri Havaalnları, Alışveriş merkezleri, Metro istasyonları gibi alanlarda tercih edilmektedir.
Hareketli reklam sistemi motorları iç mekanlarda  sesiz çalışması için özel üretilmiştir. 5 Adet reklam afişi sergilenebilir.
Hareketli Billboard Montaj aşamaları.
Duvartipi Billboard
Duvartipi Billboard
Duvartipi Billboard
İçeriğe dön