Megalight imalatı - Scrolling Systems

İçeriğe git

Megalight imalatı

Galeri
9m²    Megalight Reklam Panosu imalatı
 Megalight Reklam Panosu Özellikleri
Boru Ölçüsü: φ76*3800mm
Kasa Ölçüsü: Maksimum 4100*2400mm
Kasa Derinliği: Minimum 320mm
Güç Gereksinimi: AC110V / 220V 50Hz veya DC 24V
Anma Gücü:
100W
Dönme Hızı:48cm/s 5 Farklı hız ayarlanabilir
Motor Hızı: 90dvr/dak
Afiş Sayısı:5 Adet
Motor Tipi: DC bldc
Hareketli Megalight
Megalight imalatıTaşıyıcı ayak ve üst çerçeve, daldırma galvanizli çelik profil üzeri elektrostatik boyalı ekstrüde alüminyum profil kaplanarak imal edilmiştir. İçerisinde gün ışığı renginde LED aydınlatma sistemi mevcuttur. Ayrıca nem, sıcaklık sensörleri ve havalandırma sistemi isteğe bağlı olarak ürüne monte edilebilmektedir. Çerçevenin dış yüzeyi 8mm kalınlığında, paspartu baskılı, temperlenmiş cam olup, bu cam arkasından koruma filmi ile kaplanarak kırılma anında dökülmeyi engellemektedir. Ayak kısmı daldırma boya kaplı çelik borudur. Talebe göre farklı ayak modelleri üretilebilmektedir. Bu ürün statik yada afiş değiştiricili olarak üretilebilmektedir.

9m²   Megalight Reklam Sistemleri / Hareketli Afiş Değiştirici Megalight
Megalight Reklam Panosu
Megalight Reklam Panosu
Megalight Reklam Panosu
Megalight Reklam Panosu
Megalight Reklam Panosu
Megalight Reklam Panosu
Baskı Özellikleri
Megalight hareketli reklam afişlerinin 120gr/m2 ağırlığında fibermark, özel afiş değiştiricili megalightlar için üretilen yırtılmaz kağıt olması gerekmektedir. Bu kağıt hava koşulları sebebi ile hareketli megalight içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur. Dolayısıyla malzeme ve boya kalitesi önemlidir. Tek parça olarak baskı yapılması zorunludur. Baskı tekniği olarak dijital baskı uygulanmalıdır.
Günümüzün modern toplumuna ulaşmada en etkili reklam aracı olan açıkhava mecraları, 24 saat reklam imkanı ile firmalara hedef bölgeler belirleme; ürünlerini, hizmetlerini bu bölgelere yoğunlaştırma imkanı sağlar. Kapsam alanı geniş, görsel ve yaratıcı bir açıkhava reklamı daha fazla farkedilmenizi sağlar ve kuvvetli bir marka etkisi oluşturur.
İçeriğe dön