Trivision - Scrolling Systems

İçeriğe git

Trivision

Galeri
Trivision Reklam Panoları
Trivision reklam panoları uzun ömürlü dayanıklı mekanizma sistemine sahiptir. Çok büyük ölçülerde imal edilebilmektedir. Reklam panosunun büyüklüğüne bağlı olarak her 6 metrede bir adet Panosonic marka rediktörlü motor kullanılmaktadır. Sistemin başlıca elemanları Aluminyum , mekanik parçalar ve motordan oluşmaktadır.
Türkmenistan Aşgabat Polimeks firması için üretmiş olduğumuz Trivision 7.5m x 24m ebatlarında Tek parça olarak imal edilmiştir. Üçgen prizmalardan oluşan sistem 3 adet reklam ve görsel sergileme kapasitesine sahiptir.
Azerbaycan Bakü Media Graph MMC Açıkhava reklam firması için üretmiş olduğumuz Trivision reklam panoları Çeşitli ebatlarda yerin konumuna göre ayak yüksekliği ve görüntü alan ölçüleri değişmektedir. Trivision reklam panosu tek taraflı ve çift taraflı olarak üretilmektedir. Herbir yüzünde 3 adet toplam 6 adet Reklam posteri sergileyebilir. Trivision reklam panoları uzun ömürlü dayanıklı mekanizma sistemi sayesinde yıllarca kesintisiz hizmet veren reklam panolarıdır.
Trivision reklam panosu Ayaklı totem ve duvartipi olarak üretilmektedir. Ayaklı Trivision reklam panosu tek veya çift yönlü olarak imal edilebilmektedir.  Duvartipi Trivision reklam panoları çok büyük ebetlerda üretilebilmektedir. Trivision reklam panolarında her 6 metrede 1 adet Panosonic rödüktörlü motor kullanılmaktadır. Trivision reklam panosununun dönüş ve bekleme zamanlarını ayarlamak için PLC sistem kullanmaktayız.
Çatı üzeri Trivision reklam panosu üstten aydınlatmalı 3 adet reklam afişi sergileyebilmektedir. Afişlerin bekleme süreleri ayarlanabilir.
İçeriğe dön