Duvartipi Reklam Panosu - Scrolling Systems

İçeriğe git

Duvartipi Reklam Panosu

Galeri
6m²  Duvartipi Reklam Panoları
 Duvartipi Reklam Panosu Özellikleri
Boru Ölçüsü: φ80*2800mm
Kasa Ölçüsü: 3000*2000mm
Kasa Derinliği: Minimum 200mm
Güç Gereksinimi: AC110V / 220V 50Hz veya DC 24V
Anma Gücü:
100W
Dönme Hızı:48cm/s 5 Farklı hız ayarlanabilir
Motor Hızı: 90dvr/dak
Afiş Sayısı:5 Adet
Motor Tipi: DC bldc
Duvartipi  Billboard Plus Örnekleri:
Hareketli Duvartipi Paslanmaz çerçeveli Billboard plus: Cam yerine 10mm polikarbon malzeme kullanılmıştır. Kırılması imkansızdır. Hareketli Reklam sistemlerinde Cam yerine Polikarbon uygulaması yapabilmek için firmamızın özel olarak ürettiği statik önleyici topraklama sistemi kullanılmıştır.  Statik önleyici sistem iç mekanlarda topraklama imkanı olmayan ortamlarda statik enerjiyi elektronik kontrol devresi ile yok etmektedir.
Statik önleyici devre  Afişlerin ekrana yapışmaması ve diğer elektronik sistemlere zarar vermesini önlemektedir. Havaalanları ve  AVM lerde bu husus çok önemlidir.
Duvartipi Hareketli Billboard plus Reklam Panolarında 5 adet reklam posteri sergilenebilir. Posterlerin bekleme zamanları istenilen saniye veya dakika aralıklarına ayarlanabilir.
24 saat kesintisiz çalışabilmektedir. Afişlerin dönüş hızı, frenleme, gerdirme gibi fonksiyonlar manuel el kumandası ile ayarlanabilmektedir.
Bu ürünlerde Yüksek Kaliteli  Scrolling system kullanılmıştır. 3 yıl garantili motor sistemleridir. İstenildiği takdirde bakım anlaşması yapılarak garanti süresi 5 yıla kadar çıkarılabilmektedir. Scrolling sytem motorları, redüktör ve yağlama sistemi özel olarak geliştirilmiştir.
Scrolling system Hareketli Reklam panoları kapalı otopark menfez çıkışları üzerine kurulmuş  dekoratif ve Reklam amaçlı kullanılmıştır. Afiş çevirici Scrolling System 5 adet reklam afişini sergileyebilmektedir. Scrolling system motorları uzun ömürlü redüktör ve BLDC motorlara sahiptir.
Scrolling System Afiş değiştiricili Reklam panolarında Kapaklar amortisörlü gazlı iticiler sayesinde kolaylıkla açılmaktadır. Scrolling system Afişlerinin Fibermark kağıda basılması gerekmektedir. Fibermark kağıt Scrolling system için özel üretilmiş tüm açıkhava mecrası ile uğraşan firmalar tarafından kullanılmaktadır.
Scrolling system Afiş değiştirici reklam panolarımızdan örnekler. Yüksek kaliteli Scrolling System Hareketli reklam sistemleri üretim ve montajını  yurtiçi ve yurtdışında  yapmaktayız Scrolling system Mekanizma ve motorları için bakım anlaşması yaparak servis vermekteyiz. Üretmiş olduğumuz Scrolling system mekanizma setleri tanınmış birçok Açıkhava mecrası firmaları tarafından tercih edilmektedir.
İstanbul İran Konsolosluğu Duvarlarında İran tanıtım afişleri sergileyen Scrolling System kit uygulanmış Afiş değiştirici reklam panolarımızdan örnekler. 5 adet reklam afişi sergime kapesiteli Scrolling System mekanizma setleri kullanılmıştır.
İçeriğe dön