Gezici Reklam Panosu - Scrolling Systems

İçeriğe git

Gezici Reklam Panosu

Galeri
Gezici Reklam Panoları Mobile Billboard
Gezici Reklam Panosu Mobile Billboard Ölçüleri
Gezici Reklam Panosu Ölçüleri Uygulanacak Araç marka ve modeline göre değişmektedir. İveco model araç için örnek uygulamalarımız. Gezici reklam sistemleri 3 yönlü reklam afişi sergileyebilmektedir. Herbir reklam yüzeyinde 5 adet toplamda 15 adet reklam sergilenebilmektedir.  Gezici reklam panosu ürün teşhir standı olarak kullanılabilmaktedir.
Afişlerin bekleme zamanları manuel el kumandası yardımı ile ayarlanabilmektedir. Gezici reklam panosu elektrik ihtiyacını aracın akü sisteminden karşılayabilmektedir.
Gezici Reklam panosu Afiş değiştiricili sistem ve ürün teşhir standı olarak kullanılması bakımından çok avantajlıdır. Römork üzeri teşhir standımız ve Afiş değiştiricili reklam panolarıda üretmekteyiz.
Gezici reklam panosu Afiş değiştiricili sistem ve ürün teşhir standı olarak uygulanmış ürünlerimizden örnekler
Römork üzeri Gezici Reklam Panosu Mobile Billboard
Römork üzeri ürün teşhir standı Ürünlerinizin reklamlarını istediğiniz şehir ve mekanlarda sergileme imkanı tanır. Dikkat çekici özelliği sayesinde etkili bir reklam algısı sağlamaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz Gezici ürün teşhir standları karayollarına uygunluk belgesi ile verilmektedir.
İçeriğe dön